ZAMAŠKONJAM SKUPINE SOVICE

V mesecu januarju smo se prijavili na zanimiv trajnostni natečaj Zamaškonjam. Z otroki smo se veliko pogovarjali o planetu Zemlja, ločevanju odpadkov, recikliranju in solidarnosti do drugih. Otroci so prišli do ideje, da izdelamo brezo in Cicibančka, ki predstavljata tako Belo krajino, kot sam vrtec. Večino dela so opravili seveda otroci. Veseli smo, da ste se v tako velikem številu odločili zbirati zamaške, ki smo jih namenili za Društvo Vesele Nogice. Zahvaliti se moramo vsem, ki ste glasovali in pripomogli, da je naša breza osvojila drugo mesto. Oba izdelka smo z veseljem podarili Zdravstvenemu domu Črnomelj, da jim popestri prostore. Otroci so bili neizmerno ponosni na vse dosežke – nagrada, količina zamaškov in da njihov izdelek krasi prostor, ki ga včasih obiščejo. Ker nam je ideja Zamaškonjama bila všeč, smo se odločili, da bomo zamaške zbirali še naprej in jih podarili tistemu, ki jih bo potreboval.

Skupina Sovice

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost