ZLATO PRIZNANJE – NAJBOLJ ŠPORTNI VRTEC 2023

Šolsko leto 2022/2023 je že pod streho, mi pa še zmeraj ponosni nanj. Ja, uspelo nam je! Izjemno veseli smo, da je Vrtec Otona Župančič prejel ZLATO PRIZNANJE na nagradnem natečaju “NAJBOLJ ŠPORTNI VRTEC 2023.”

Gibanje je del življenja, ki se začne že v zgodnjem otroštvu, nadaljuje v najstniških letih in kasneje v odrasli dobi človeka. Nekateri imamo gibalne dejavnosti raje, drugi nekoliko manj, vsi pa se dobro zavedamo, da je gibanje naš vsakdan.

Slavnostna podelitev bo potekala v času Evropskega tedna športa in Evropskega tedna mobilnosti na OŠ Brežice v četrtek, 28. 9. 2023.

Priznanje smo prejeli s celoletnim delom na športnem področju. Zato so zaslužni otroci, strokovni delavci in ravnateljica.

Skupaj zmoremo največ:)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost